logo
g

Konferencja

W imieniu Fundacji Watch Health Care (WHC) oraz Komitetu Naukowego Seminarium, serdecznie zapraszam, do wzięcia udziału w bezpłatnym Seminarium edukacyjnym pt.: 

Innowacje w leczeniu przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POCHP), a rozwiązania systemowe – ocena dostępności w Polsce” 

Seminarium odbędzie się 30 czerwca 2015 r. w Warszawie (rozpoczęcie o godz. 10:00), w Związku Rzemiosła Polskiego, przy ul. Miodowej 14.

Celem nadrzędnym spotkania jest ukazanie występujących w Polsce ograniczeń dostępu do świadczeń, wykorzystywanych w leczeniu POCHP, oraz dyskusja nad możliwościami poprawy tego stanu.

Przewodniczącą Komitetu Naukowego Seminarium zgodziła się zostać prof. Ryszarda Chazan. Do Komitetu Naukowego przystąpili również: prof. Karina Jahnz-Różyk, prof. Władysław Pierzchała, prof. Zbigniew Szawarski oraz lek. med. Krzysztof Łanda

Więcej informacji na temat Seminarium znaleźć można w załączniku dołączonym do niniejszej wiadomości oraz na stronie Fundacji WHC, w części poświęconej konferencji: www.korektorzdrowia.pl

Prosimy o ew. potwierdzenie przyjęcia zaproszenia i uczestnictwa w spotkaniu mailowo na adres: sekretariat@korektorzdrowia.pl lub telefonicznie pod numerem: 516 901 190.

W imieniu wszystkich osób i instytucji zaangażowanych w organizację Seminarium serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tym prestiżowym wydarzeniu, ważnym dla poprawy opieki zdrowotnej w Polsce.

Łączę wyrazy szacunku,

Lek. med. Krzysztof Łanda
Prezes i założyciel Fundacji WHC

d
logo